Kokį kompiuterį pasirinkti – su „ios” ar su „windows” OS


Kai reikia rinktis „Apple iOS” įrenginį arba „Windows” įrenginį, viskas priklauso nuo jūsų poreikių. 

„Apple iOS” garsėja elegantišku dizainu ir patogia vartotojo sąsaja, todėl ja lengva naudotis visų lygių naudotojams. Ji taip pat siūlo patikimas saugumo funkcijas ir įvairias programėles, kurias galima naudoti naudotojo patirčiai pagerinti. Apple laibai daug investuoja į įrenginių saugumą, todėl naudodami Apple įrenginius jausitės saugūs internete. Be to, „Apple” įrenginiai paprastai yra brangesni už „Windows” įrenginius. Taip pat dauguma papildomų programų yra apmokęstintos.

Kita vertus, „Windows” siūlo platų aparatinės įrangos parinkčių spektrą ir pritaikomas programinės įrangos priemones, todėl idealiai tinka tiems, kuriems reikia labiau kontroliuoti savo kompiuterinę aplinką. Dėl sąlyginai mažesnės kainos ji taip pat yra patraukli biudžetą vertinantiems pirkėjams. Dauguma reikalingų programų yra nemokamos. Be to, „Windows” įrenginiai suderinami su dauguma kompiuterių techninės ir programinės įrangos, todėl jie puikiai tinka naudotojams, kuriems reikia dirbti keliose platformose. 

Apibendrinant galima pasakyti, kad iš tikrųjų viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir individualių poreikių bei biudžeto; tiek „Apple iOS”, tiek „Windows” turi savų privalumų, dėl kurių yra patrauklūs skirtingų tipų naudotojams. Daug įtakos pasirinkimui turi ir ankstesnė naudojimo patirtis. Kadangi iOs ir Windows kardinaliai skiriasi, todėl didelį vaidmenį įgauna naudotojo pripratimas naudoti vienokią ar kitokią platformą. Įvertinę kiekvienos platformos privalumus ir trūkumus, galite nuspręsti, kuri operacinė sistema jums labiausiai tinka. 

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top