Windows 11: viskas, ką reikia žinoti apie šią operacinę sistemą

Microsoft, pasaulinė technologijų kompanija, kurios produktai ne kartą keitė mūsų kompiuterinį gyvenimą, 2021 m. pristatė naująją operacinę sistemą – Windows 11. Tai buvo didžiulis žingsnis nuo ankstesnės versijos, Windows 10, o vartotojai nekantravo išbandyti šią naujovę. Taigi, kas slypi už šios operacinės sistemos pavadinimu?

Naujas dizainas:

  • Centruota pradžios mygtukų juosta. Pirmas dalykas, kurį pastebėsite, yra centruota pradžios mygtukų juosta, kuri atrodo šiuolaikiškiau ir intuityviau.
  • Langų dizainas. Naujojoje versijoje langai yra suapvalinti, suteikiant švelnesnį ir modernesnį išvaizdą.
  • Animacijos ir skaidrumas. Windows 11 turi gražias animacijas ir skaidrumo efektus, kurie suteikia šiuolaikiškesnį įvaizdį.

Naujos funkcijos:

  • Snap Layouts ir Snap Groups. Šios funkcijos leidžia lengviau tvarkyti atidarytus langus, ypač naudinga daugeliui langų naudojantiems vartotojams.
  • Integruotas „Teams” įrankis. Microsoft Teams dabar yra integruotas tiesiai į operacinę sistemą, leidžiant greičiau bendrauti su kolegomis ar šeimos nariais.
  • „Widgets“ funkcija. Šis įrankis leidžia greitai pasiekti aktualiausią informaciją, tokią kaip oras, kalendorius ar naujienos, tiesiai iš darbalaukio.

Žaidimams skirtos optimizacijos:

  • DirectStorage. Ši technologija, kuri buvo sukurti konsolėms, leidžia greičiau įkelti žaidimus ir pagerina jų veikimą.
  • Auto HDR. Ši funkcija automatiškai pagerina žaidimų vaizdo kokybę, suteikiant daugiau spalvų ir kontrasto.

Microsoft Store naujovės:

  • Microsoft pakeitė parduotuvės dizainą, padarydamas jį patogesnį vartotojams. Taip pat pristatė galimybę įdiegti Android programėles per Amazon Appstore integraciją.

Sistemos reikalavimai

 Windows 11 reikalavimai yra šiek tiek aukštesni nei ankstesnės versijos, todėl verta patikrinti, ar jūsų kompiuteris atitinka juos prieš atnaujinant.

Windows 11 yra ambicingas Microsoft žingsnis į ateitį, pristatant naujus dizaino elementus, funkcijas ir optimizacijas. Ši operacinė sistema yra ne tik vizualiai patraukli, bet ir funkcionali, suteikianti vartotojams daugiau galimybių darbui, pramogoms ir bendravimui. Jei planuojate atnaujinti arba įsigyti naują kompiuterį, Windows 11 yra puiki pasirinkimo galimybė.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top